-25%
Maxim Vláčkodráha s horským tunelem 100 dílů

Maxim Vláčkodráha s horským tunelem 100 dílů

3-5 let, Značka:
1.949 
Doporučená cena: 2.599 
Stručný popis:
Tento set zahrnuje kompletně vybavené město vším nezbytným, pro běžný dopravní život. Velká vláčkodráha nabízí několik zajímavých průjezdů přímo skalním masivem, kolem kterého se rozléhá městečko. To se skládá z několika budov, je zde hasičská a policejní stanice a nemocnice. Nemohou...
Cena v IQ bodech: 1949
500197
Skladem
+

Tento set zahrnuje kompletně vybavené město vším nezbytným, pro běžný dopravní život. Velká vláčkodráha nabízí několik zajímavých průjezdů přímo skalním masivem, kolem kterého se rozléhá městečko. To se skládá z několika budov, je zde hasičská a policejní stanice a nemocnice. Nemohou chybět mosty, dopravní značení, stromy a další doplňky. Skalní město je složité vystavět, protože náročný terén kolem hory nutí stavitele, používat mosty a pilíře, které jsou pro účastníky železničního i silničního provozu velice nebezpečné. Na druhou stranu se zde nikdo nenudí, vyvýšené a skalní průjezdy totiž nenechají nikoho vydechnout.   
Maxim vláčkodráha set se skalním tunelem. Obsahuje tunel, vláčky, dráhu, mosty, nadjezdy, budovy a spoustu dalších doplňků.

Rozměr rozestavené dráhy cca 95 x 75 cm. 
Materiál: dřevo
Věk 3+.Vláčkodráhy a doplňky Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.

Vhodné pro děti od 3 let, obsahuje malé části.

Vhodné pro:
pro kluky
Věk dítěte:
3-5 let
Značka:
Maxim
EAN:
647069500197

Nalezeny žádné příspěvky

Napsat recenzi