-9%
Poslední kusy
Magic Jinn - oranžový

Magic Jinn - oranžový

6-8 let, Značka:
27.71
Doporučená cena: 30.57
Stručný popis:
Magický Jinn je revoluční a skvělá interaktivní hračka, která s vámi bude mluvit v českém jazyce. Magický Jinn vám řekne: "Mysli si jakékoliv zvíře", jakmile mu potvrdíte, že si zvíře myslíte, odpovídáte na jeho otázky. Kouzelný Jinn uhádne, jaké zvíře si myslíš! Jinn umí rozpoznat 800...
Cena v IQ bodech: 679
M1835465
Skladem
+

Magický Jinn je revoluční a skvělá interaktivní hračka, která s vámi bude mluvit v českém jazyce. Magický Jinn vám řekne: "Mysli si jakékoliv zvíře", jakmile mu potvrdíte, že si zvíře myslíte, odpovídáte na jeho otázky. Kouzelný Jinn uhádne, jaké zvíře si myslíš! Jinn umí rozpoznat 800 různých zvířat. Překvapí i vás? Uhodne...?

Magický Jinn je zábavná hračka, vhodná nejen pro děti od 4 let, ale i pro všechny dospělé.

TIP eshopu IQhračky.cz - osobní zkušenosti ukazují tuto hračku jako velmi povedenou zábavu. "Inteligence" Jinna je na velmi slušné úrovni a umožňuje dětem opakované hraní pokaždé s jiným průběhem a výsledkem. Myslet si můžete opravdu velké množství rozmanitých zvířat od mravence přes veverku, klokana, netopýra nebo třeba i bájného jednorožce. Přesto Jinna jen tak nenachytáte. Obvykle po několika dobře položených otázkách odhalí zvíře, které si myslíte. Proto se stále snažíte vymyslet takové zvíře, které by nepoznal. Je to dobrá zábava jak pro děti, tak i dospělé.

Baterie jsou součástí.

Videoukázka...

Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
6-8 let
Značka:
MacToys
EAN:
8590439354659