-15%

MaDe Robot Hektor - mluví česky a rapuje

3-5 let, Značka: MaDe
1.189 
Doporučená cena: 1.399 
Stručný popis:
Velký a robustní robot, který se stane neodlučným kamarádem. Mluví česky a pohybuje se. Kromě několika vět umí i rapovat a vyzvat protivníka na rap battle (verbální souboj raperů). Bojovou sekvenci uvede tradičním maorským tancem Haka. Další dovedností Hektora je beatbox (tedy napodobení perkusí...
Cena v IQ bodech: 1189
08796
Skladem
+

Velký a robustní robot, který se stane neodlučným kamarádem. Mluví česky a pohybuje se. Kromě několika vět umí i rapovat a vyzvat protivníka na rap battle (verbální souboj raperů). Bojovou sekvenci uvede tradičním maorským tancem Haka. Další dovedností Hektora je beatbox (tedy napodobení perkusí ústy, bez pomocí hudebního nástroje). Pokud by to bylo málo umí Hektor zamotat hlavu i komplikovanými jazykolamy a to v češtině i angličtině. Hektor je ovládaný dálkovým ovladačem. Pohyb je také možné naprogramovat. Díky nabíjecí baterii může být robot každé ráno čilý a připravený ke hře.

Klíčové vlastnosti: Infračervené ovládání, taneční sekvence, pohyb rukou i nohou, funkční kanón střílí šipky s přísavkou, česky rapuje a umí beatbox, pohybuje se do všech směrů, programování pohybu, svítící pohyblivé oči, světelné efekty, ovládání hlasitosti, funkční klepeto s barevným světlem, bojové sekvence, zvládá obtížné jazykolamy, USB nabíjení. 

Rozměry robota: výška cca 42cm, šířka cca 39cm

Napájení:
Ovladač - 2x1,5V AAA (nejsou součástí)
Robot - 3,7V nabíjecí (jsou součástí)

Vhodné pro děti od 5 let

Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
3-5 let
Značka:
MaDe
EAN:
8590756087964