-18%

Leonardo Da Vinci - Katapult

9-12 let, Značka: Ostatní
899 
Doporučená cena: 1.099 
Stručný popis:
Interaktivní model ze série stavebnic inspirovaných koncepčními kresbami Leonarda Da Vinciho. Jedná se o dřevěnou stavebnici, která je zábavná, hravá a hlavně funkční. Přesně řezané a vyvrtané dřevěné části nepotřebují broušení hran a každá sada může být sestavena přibližně za dvě hodiny. K...
Cena v IQ bodech: 899
DVCATA
Skladem
+

Interaktivní model ze série stavebnic inspirovaných koncepčními kresbami Leonarda Da Vinciho. Jedná se o dřevěnou stavebnici, která je zábavná, hravá a hlavně funkční. Přesně řezané a vyvrtané dřevěné části nepotřebují broušení hran a každá sada může být sestavena přibližně za dvě hodiny. K sestavení potřebujete jen lepidlo, které je součástí sady a některé základní nástroje běžně dostupné v každé domácnosti. Podrobné pokyny jsou uvedeny v českém obrázkovém dávodu.

Katapult byla jednou z nejúčinnějších zbraní své doby. Katapult se používaly při obléhání pevností a dobývání těžko přístupných vojenských postů. Pomocí těžkých kamenných koulí nebo zápalných nádob bylo většinou dosaženo vážných škod na půdě nepřítele.

Tento funkční model je zjednodušenou verzí, ovšem plně demonstrující fyzické vlastnosti i ničivou sílu, kterou dosahuje.

Sestavený model katapultu má rozměny 42x26x14cm

Doporučené pro děti od 9 let.

Skvělý dárek pro všechny začínající a pokročilé modeláře.

Vhodné pro:
pro kluky
Věk dítěte:
9-12 let
Značka:
Ostatní
EAN:
718122200016