-17%
Náš TOP
Často prohlížené
MaDe Interaktivní robot Zigy s tajnou misí

MaDe Interaktivní robot Zigy s tajnou misí

3-5 let, Značka: MaDe
999 
Doporučená cena: 1.199 
Stručný popis:
Interaktivní Zigybot, robot s tajnou misí Robot Zigy je velmi úspěšná a oblíbená robotická hračka, která má velmi vydařené zpracování a vlastnosti a navíc ve verzi 2017 přichází s vylepšením. Robot Zigy doznal drobných designových změn a hlavně disponuje vlastní nabíjecí...
Cena v IQ bodech: 999
01888
Skladem
+

Interaktivní Zigybot, robot s tajnou misí
Robot Zigy je velmi úspěšná a oblíbená robotická hračka, která má velmi vydařené zpracování a vlastnosti a navíc ve verzi 2017 přichází s vylepšením. Robot Zigy doznal drobných designových změn a hlavně disponuje vlastní nabíjecí baterií, kterou můžete nabíjet pomocí USB kabelu podobně jako mobilní telefon!
Zigyho hlavní vlastností je stále schopnost rozpoznat 17 českých mluvených příkazů/vět, na které odpovídá různými variantami odpovědí nebo provede požadovanou pohybovou akci, např. řekne udkud přišel, jaká je jeho mise, zatancuje, zazpívá, sdělí jaká je aktuální teplota v místnosti a mnoho dalšího...
S robotem si nejvíce vyhrají děti ve věku od 4 do 8 let, přičemž pro zdárné vykonávání mluvených pokynů je nutná správná výslovnost, což zároveň pomáhá děti učit lépe a zřetelněji vyslovovat věty a fráze. Pokud děti nezvládají mluvené ovládací pokyny ihned, tak je k dispozici dálkový ovladač se základními povely. Mluvené pokyny se děti mohou průběžně učit. Robot Zigy může být využit i jako předloha pro videopříběh, kdy děti pomocí svého mobilního telefonu nebo tabletu můžou natočit krátké video a následně ho prezentovat svým kamarádům nebo rodičům.
Zigy je přátelský robot, se kterým si děti užijí mnoho zábavy.

A teď podrobněji...

1. Zigy rozpoznává český hlas
Řekni jeden ze 17-ti příkazů, Zigy ho rozpozná a patřičně zareaguje. Odpovídá různými větami, takže nudit se nebudeš! Seznam příkazů, kterým Zigy rozumí: Zigy!, Odkud jsi?, Co umíš?, Jaká je tvá mise?, Kupředu, Zpět, Vlevo, Vpravo, Vystřel, Zatancuj, Umíš zpívat?, Vyprávěj, Pozor, připrav se, Jaká je teplota?, Jaký je plán?, Opakuj po mě, Ahoj Náš tip: Mluv na Zigyho v tiché místnosti srozumitelně, plynule a přímo ze vzdálenosti asi jednoho metru. Zigy ti tak lépe porozumí.

2. Zigy měří okolní teplotu
Zeptej se Zigyho jaká je teplota? Zigy teplotu změří a řekne ti výsledek. Náš tip: Zigy umí měřit teplotu od -10°C do 40°C. Přesto ho trochu šetři. Máme vyzkoušeno, že chladničku Zigy snese (viz video), ale extrémnější teploty by mohly vadit jeho plastovým částem. 

3. Zigy umí nahrát a zpětně přehrát hlas
Tuto funkci, podobně jako i mnoho jiných, můžeš aktivovat buď dálkovým ovladačem nebo slovním příkazem. Jakmile funkci zapneš, Zigy bude po dobu asi 10 sekund zaznamenávat hlas, kterým na něj budeš mluvit. Nahraný hlas pak zopakuje v legračně pozměněném tónu. Náš tip: Při nahrávání mluv na Zigyho souvisle. Když se na chvilku odmlčíš, Zigy to vyhodnotí jako ukončení záznamu a přehraje pozměněný hlas.

4. Zigy zpívá
Zigy dokáže zazpívat tři tradiční kosmické písně: 1. Já su šuhaj z Andromédy 2. Já jsem Zigybot a přicházím do české země 3. Ruty šuty mlhovina Hélix

5. Zigy vypráví
Zigy umí vyprávě o naší sluneční soustavě, zná recept na galaxíka (kosmická obdoba pribináčka) nebo tě pobaví vtipem.

6. Zigy tančí
Zigy je skvělý tanečník a nepotřebuje k tomu, žádný vnější přehrávač s reproduktory. Vždyť je to robot, písničku k tanci si přehraje sám! Náš tip: Když Zigy tančí, udělej kolem něj dostatečně velký prostor, abys mu nepřekazil vystoupení.

7. Zigy zachraňuje svět!
Zigy je zde na tajné misi. Jen si ji vymazal z paměti... Pomoz mu ji znovu objevit. Jak? Zapoj svou fantazii! Vymysli scénky a nahraj je na video, vytvoř zajímavé nebo vtipné momentky a nafoť je. Více se dozvíš na stránce Tajná mise.

Robota je možné ovládat buď hlasem nebo IR dálkovým ovladačem, který je součástí.

Rozměry robota: výška cca 33cm, šířka cca 16cm

Robot má vlastní nabíjecí baterii a nabíjecí USB kabel je součástí.
Baterie do dálk.ovládání 2x 1,5V AA (nejsou součástí)

Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
3-5 let
Značka:
MaDe
EAN:
8590756862073