-13%
Poslední kusy
ESCAPE ROOM - Úniková hra Rodinná edice - 3 scénáře

ESCAPE ROOM - Úniková hra Rodinná edice - 3 scénáře

9-12 let, Značka: Ostatní
869 
Doporučená cena: 999 
Stručný popis:
Únikové dobrodružství pro celou rodinu. Stejně jako v případě ostatních verzí hry Escape Room po celém světě jste i tady „uvězněni“ a cílem je najít během 60 minut kódy pro „útěk“. Kódy nacházíte řešením hádanek a rébusů. Používejte mozek! Nezbytná je také týmová práce, dostatečná...
Cena v IQ bodech: 869
IGIER004CZ
Skladem
+

Únikové dobrodružství pro celou rodinu.

Stejně jako v případě ostatních verzí hry Escape Room po celém světě jste i tady „uvězněni“ a cílem je najít během 60 minut kódy pro „útěk“. Kódy nacházíte řešením hádanek a rébusů.

Používejte mozek! Nezbytná je také týmová práce, dostatečná komunikace, dobré nápady, tvořivost, logika a smysl pro detail!

Toto balení obsahuje 3 napínavé scénáře, které jsou navzájem příběhově propojené. Každý scénář se skládá ze 3 částí. V každé části musíte najít správnou kombinaci čtyř klíčů z šestnácti možných. Klíče zasunujete do Chrono–dekodéru. Nejděte 3 správné kombinace klíčů během 60 minut a vyhrajte hru. Společně buď vyhráváte nebo prohráváte...

Začínáte otevřením obálky a přečtením úvodního příběhu záhady. Vyřešení záhady je samozřejmostí. Navíc obálky obsahují různé druhy šifer, které musíte rozluštit, abyste odhalili správnou kombinaci klíčů. Každý hráč si najde vlastní typ šifry, do které se může ihned pustit.

Každé kolo budete čelit novým elementům na hracím stole. Budete nalézat nejednu stopu vedoucí k rozluštění celé záhady. Jste připraveni na tuto výzvu?

Věk od od 10 let
Doba hraní: 60 min.
Počet hráčů: 3-5

Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
9-12 let
Značka:
Ostatní
EAN:
8595680301308