DecoWall Samolepky na zeď - Zvířátkový metr hork.balón

3-5 let, Značka:
599 
Stručný popis:
Samolepky na zeď DecoWall jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a patří mezi špičku na trhu. Motivy samolepek jsou originální a lze je využít pro dekorativní nebo i edukativní účely. Samolepky lze bezpečně aplikovat na zeď, nábytek nebo jiný hladký a víceméně rovný povrch. Krásně...
Cena v IQ bodech: 599
DM-1606
Skladem
+

Samolepky na zeď DecoWall jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a patří mezi špičku na trhu. Motivy samolepek jsou originální a lze je využít pro dekorativní nebo i edukativní účely. Samolepky lze bezpečně aplikovat na zeď, nábytek nebo jiný hladký a víceméně rovný povrch.

Krásně barevný balón s metrem potěší každého kluka a vyzdobí dětský pokoj. Lze zkombinovat s motivem horkovzdušných balónů DW-1301.

Samolepky Decowall využívají čisté pastelové barvy nejvyšší kvality. Samolepky jsou netoxické a perfektně se hodí pro dětský pokoj, školní učebny, nemocnice, školky nebo denní dětská centra.

Rozměry:
• Dodává se na 4 listech, každý o velikosti 60cm x 33cm
• Balón s metrem: 168cm x 54.5cm
• Vesnička s duhou: 29.8cm x 10.8cm

Materiál: Bílá fólie (ekologicky šetrné, lepidlo)
Vlastnosti: Film s nejvyšší kvalitou, ekologicky šetrný, odnímatelný*, přemístitelný*, omyvatelný a snadno aplikovatelný.
Použití: Může být použito na všechny ploché povrchy, jako jsou malované stěny nebo strop, tapety, skříňky, nábytek, sklo, kov, nebo dokonce v koupelně.

Obecné pokyny pro aplikaci samolepek a dosažení nejlepšího výsledku:
Před aplikací vyberte vhodnou plochu a přeměřte si, zda se samolepka jako celek vejde na dané místo. Rozměry a celkovou kompozici najdete na obrázcích u této položky nebo na zadní straně balení.

Postup aplikace na zeď:
1. Suchým hadrem očitěte zeď od volného prachu a nečistot. Upozorňujeme, že některé malby jsou velmi prašné a některé zdi nejsou dokonale rovné, v takovém případě může být aplikace samolepky obtížnější nebo nebude možné opakované odlepení a nalepení.
2. Opatrně sejměte samolepku z podkladové fólie a nalepte ji na požadované místo odspodu nahoru. Pomocí hadříku (může posloužit i měkká stěrka nebo malý suchý malířský váleček) jemně uhlaďte samolepku na zdi tak, aby se dotýkala celou plochou zdi.

*) Upozornění: 
- Čerstvě natřené stěny by měly být před aplikací samolepek zcela suché. Musíte počkat minimálně 6 týdnů po vymalování, než budete moci samolepky aplikovat. Doba vysychání po vymalování závisí na místních podmínkách, ročním období, počtu vrstev barvy a použité barvě. 
Naše samolepky využívají ekologické a netoxické lepidlo, díky kterému se snadno nalepí i odlepí (např. pro účely přemístění). Nelze však zaručit, že samolepky při odlepování stěnu nepoškodí případně neznečistí. K poškození stěny/malby může dojít v případě vzniku nežádoucích faktorů (tj. extrémní teploty, vlhkosti nebo materiál stěn). Vždy otestujte interakci samolepky a vaší stěny na skrytém místě předtím než nalepíte celý motiv.

Tento výrobek není hračka a aplikaci by měla provádět dospělá osoba.

Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
3-5 let
Značka:
DecoWall
MEGA VÝPRODEJ
klikněte ZDE
DOPRAVA ZDARMA k objednávce nad 2000,- Kč

Nejprodávanější