DecoWall Samolepky na zeď - Zvířátková mapa světa

6-8 let, Značka:
799 
Stručný popis:
Samolepky na zeď DecoWall jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a patří mezi špičku na trhu. Motivy samolepek jsou originální a lze je využít pro dekorativní nebo i edukativní účely. Samolepky lze bezpečně aplikovat na zeď, nábytek nebo jiný hladký a víceméně rovný povrch. Mapa světa na zeď...
Cena v IQ bodech: 799
DLT-1615
Není skladem

Samolepky na zeď DecoWall jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a patří mezi špičku na trhu. Motivy samolepek jsou originální a lze je využít pro dekorativní nebo i edukativní účely. Samolepky lze bezpečně aplikovat na zeď, nábytek nebo jiný hladký a víceméně rovný povrch.

Mapa světa na zeď od DecoWall může vytvořit skvělý výukový střed pro váš dětský pokoj.

Samolepky Decowall využívají pastelové barvy nejvyšší kvality, které umožňují dětem vidět různé zeměpisné informace o světě. Samolepky jsou netoxické a perfektně se hodí pro dětský pokoj, školní učebny, nemocnice, školky nebo denní dětská centra.

Rozměry:
• Dodává se na 3 listech, každý o velikosti 75cm x 44cm
• Celková orientační velikost: cca 142cm x 110cm

Materiál: Bílá fólie (ekologicky šetrné, lepidlo)
Vlastnosti: Film s nejvyšší kvalitou, ekologicky šetrný, odnímatelný*, přemístitelný*, omyvatelný a snadno aplikovatelný.
Použití: Může být použito na všechny ploché povrchy, jako jsou malované stěny nebo strop, tapety, skříňky, nábytek, sklo, kov, nebo dokonce v koupelně.

Obecné pokyny pro aplikaci samolepek a dosažení nejlepšího výsledku:
Před aplikací vyberte vhodnou plochu a přeměřte si, zda se samolepka jako celek vejde na dané místo. Rozměry a celkovou kompozici najdete na obrázcích u této položky nebo na zadní straně balení.

Postup aplikace na zeď:
1. Suchým hadrem očitěte zeď od volného prachu a nečistot. Upozorňujeme, že některé malby jsou velmi prašné a některé zdi nejsou dokonale rovné, v takovém případě může být aplikace samolepky obtížnější nebo nebude možné opakované odlepení a nalepení.
2. Opatrně sejměte samolepku z podkladové fólie a nalepte ji na požadované místo odspodu nahoru. Pomocí hadříku (může posloužit i měkká stěrka nebo malý suchý malířský váleček) jemně uhlaďte samolepku na zdi tak, aby se dotýkala celou plochou zdi.

*) Upozornění: 
- Čerstvě natřené stěny by měly být před aplikací samolepek zcela suché. Musíte počkat minimálně 6 týdnů po vymalování, než budete moci samolepky aplikovat. Doba vysychání po vymalování závisí na místních podmínkách, ročním období, počtu vrstev barvy a použité barvě. 
Naše samolepky využívají ekologické a netoxické lepidlo, díky kterému se snadno nalepí i odlepí (např. pro účely přemístění). Nelze však zaručit, že samolepky při odlepování stěnu nepoškodí případně neznečistí. K poškození stěny/malby může dojít v případě vzniku nežádoucích faktorů (tj. extrémní teploty, vlhkosti nebo materiál stěn). Vždy otestujte interakci samolepky a vaší stěny na skrytém místě předtím než nalepíte celý motiv.

Tento výrobek není hračka a aplikaci by měla provádět dospělá osoba.

Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
6-8 let
Značka:
DecoWall
MEGA VÝPRODEJ
klikněte ZDE
DOPRAVA ZDARMA k objednávce nad 2000,- Kč

Nejprodávanější