Česko hrou - didaktická hra

9-12 let, Značka: Ostatní
789 
Doporučená cena: 849 
Stručný popis:
ČESKO HROU je didaktická hra, při které si hráči  propojí mapu ČR  a česká města s něčím, co je pro tato města  typické . Ve hře "jezdíte" vlakem či autobusem a při návštěvě města vyznačeného na hrací desce dostanete  otázku, která se VŽDY týká daného města , jeho okolí...
Cena v IQ bodech: 789
KL-8901
Skladem
+

ČESKO HROU je didaktická hra, při které si hráči propojí mapu ČR a česká města s něčím, co je pro tato města typické. Ve hře "jezdíte" vlakem či autobusem a při návštěvě města vyznačeného na hrací desce dostanete otázku, která se VŽDY týká daného města, jeho okolí či kraje, ve kterém se město nachází. Ve Zlíně se např. dozvíte něco ze života Tomáše Bati, v Přerově se na chvíli ocitnete v pravěku Eduarda Štorcha, v Mariánských lázních si na kolonádě poslechnete Zpívající fontánu, v Žatci navštívíte Chmelařské muzeum... 

ČESKO HROU je zábavná vědomostní hra, která učí hráče bez rozdílu věku. ČESKO HROU tak mohou hrát rodiče s dětmi, nebo parta kamarádů a každého bude hra bavit. Tato moderní hra může přerůst v taktický souboj motivující hráče k pátrání a nacházení správné odpovědi na položenou otázku.

ČESKO HROU je hra, při které si každý hráč skutečně procestuje Českou republiku - alespoň prstem po mapě. 

Ve hře ČESKO HROU jsou otázky často doplněny vizuálními podněty - ilustrovanými obrázky a fotografiemi. Byl vymyšlen unikátní systém otázek, díky kterému může stačit "jen" dávat při hře pozor! Přečtěte si o tomto systému otázek v následujícím obrázku!

JAK VYUŽÍT ČESKO HROU JAKO DIDAKTICKOU POMŮCKU?

Na druhé straně hrací se nachází slepá mapa České republiky s vyznačenými památkami, zvyky, či osobnostmi jednotlivých českých měst. Na tuto mapu je možné přiřazovat losovací lístky s názvy měst. Jednotlivé varianty jsou detailně popsány v pravidlech hry. 

Vhodné pro děti od 10 let
Počet hráčů: 2-5
Doba hraní: 45+ min.

V BALENÍ ČESKO HROU NAJDETE

Oboustranná herní deska
Karty měst (111 ks)
Oboustranné losovací lístky (107 ks)
Taxi karty (5 ks)
Figurky (5 ks)
Pravidla

Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
9-12 let
Značka:
Ostatní
EAN:
8595557506683