-11%

BUKI Můj kouzelnický hrad

3-5 let, Značka:
799 
Doporučená cena: 899 
Stručný popis:
Jedinečná sada pro začínající mladé kouzelníky. Kouzelnický hrad je skvělý nástroj pro naučení a následné předvádění kouzel pro děti již od 4 let. Triky jsou snadno zapamatovatelné a přitom v kombinaci s tajemným kouzelnickým hradem působivé. Po zvládnutí triků je kouzelnický hrad ideální pro...
Cena v IQ bodech: 799
6061
Skladem
+

Jedinečná sada pro začínající mladé kouzelníky. Kouzelnický hrad je skvělý nástroj pro naučení a následné předvádění kouzel pro děti již od 4 let. Triky jsou snadno zapamatovatelné a přitom v kombinaci s tajemným kouzelnickým hradem působivé. Po zvládnutí triků je kouzelnický hrad ideální pro malé vystoupení na dětských oslavách, mezi kamarády nebo při různých společenských příležitostech. Mezi 10 pospaných triků (kouzel) patří například zmizení kuličky v kouzelném šuplíku, teleportování kuliček z jednoho místa hradu na jiné a další.

Pomocí 10ti obrázkových karet se děti snadno naučí postup a při své kouzelnické šou pak ohromí své publikum. K dispozici je i video návod ke každému triku, stačí pomocí chytrého telefonu nebo tabletu naskenovat QR kód z návodu.

U menších dětí se doporučuje dohled dospělého a pomoc při zvládnutí jednotlivých triků. Jako každý kouzelnický trik, i zde je důležitý trénink a trpělivost, které jsou ale následně odměněny potleskem publika.

Sada obsahuje:
- kouzelnický hrad (40x25x12cm)
- kouzelnickou hůlku
- různé typy kuliček pro jednotlivé triky
- 10 obrázkových karet s triky

Součástí je originální obrázkový návod s českým překladem.

Sada je vhodná pro děti od 4 let.

Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
3-5 let
Značka:
BUKI
EAN:
3700802102304

Zákazníci také koupili