-3%
Náš TOP
BUKI Mikroskop KT007EU s 15ti experimenty

BUKI Mikroskop KT007EU s 15ti experimenty

6-8 let, Značka:
579 
Doporučená cena: 599 
Stručný popis:
Mikroskop BUKI KT007EU je ideální nástroj pro začínající malé vědátory. Jednoduchá konstrukce mikroskopu s otočnou hlavicí čoček a zvětšením 150x, 450x a 900x. Pro lepší zobrazení je mikroskop vybaven spodním LED osvětlením. Sada obsahuje kromě mikroskopu i více jak 15 položek...
Cena v IQ bodech: 579
KT007EU
Skladem
+

Mikroskop BUKI KT007EU je ideální nástroj pro začínající malé vědátory. Jednoduchá konstrukce mikroskopu s otočnou hlavicí čoček a zvětšením 150x, 450x a 900x. Pro lepší zobrazení je mikroskop vybaven spodním LED osvětlením. Sada obsahuje kromě mikroskopu i více jak 15 položek příslušenství a 15 popsaných experimentů.
Součástí jsou i dva předpřipravené preparáty a volná podložní sklíčka, do kterých můžete vložit vlastní vzorky.

Zkoumat můžete např. detailní struktury hmyzu, listů či květů rostlin, drobných nerostů a mnoho dalšího.

Obsah sady:
Mikroskop
2 preparáty k okamžitému pozorování
6 podložních sklíček pro vlastní vzorky
1 Petriho miska
1 míchátko
1 pinzeta
2 nádobky
a další

Vhodné pro děti od 8 let s dohledem dospělé osoby. Nevhodné pro děti do 3 let, obsahuje malé dílky a hrozí udušení.

Upozornění: Mikroskopy v této cenové kategorii nejsou kvalitativně srovnatelné s laboratorními nebo školními přístroji. Většina mikroskopů v této cenové relaci má parametry odpovídající domácímu, amatérskému použití. Proto je nutné brát na zřetel, že díky použití levnějších optických prvků a technických řešení se může v obraze projevovat tzv. "chromatická aberace". Což je určitá míra zkreslení obrazu, obzvláště u velmi vysokých zvětšení (200x a více). Toto zkreslení lze minimalizovat použitím kvalitního preparátu a správného osvětlení. Chromatickou aberaci však nelze považovat za vadu mikroskopu, ale vlastnost vycházející z možností použitých materiálů. Pokud máte specifické nároky na technickou a zobrazovací kvalitu mikroskopu, tak se s námi před nákupem neváhejte poradit (info@iqhracky.cz).

Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
6-8 let
Značka:
BUKI
EAN:
3700802100003