-57%
Často prohlížené
BubaBloon dětský balón - vybarvovací+fixy

BubaBloon dětský balón - vybarvovací+fixy

0-6 měsíců, Značka: BubaBloon
129 
Doporučená cena: 299 
Stručný popis:

BubaBloon jsou měkké a veselé balónky určené jak pro ty nejmenší, tak pro jakoukoli jinou míčovou hru. Jde hlavně o patentovaný textilní potah BubaBloon, který dělá z "běžného" latexového balónku odolný a přitom bezpečný produkt certifikovaný pro děti již od 4 měsíců.

Cena v IQ bodech: 129
BB1011
Skladem
+

BubaBloon jsou měkké a veselé balónky určené jak pro ty nejmenší, tak pro jakoukoli jinou míčovou hru. Jde hlavně o patentovaný textilní potah BubaBloon, který dělá z "běžného" latexového balónku odolný a přitom bezpečný produkt certifikovaný pro děti již od 4 měsíců. O kvalitách a originalitě balónků BubaBloon se již přesvědčily tisíce dětí v Anglii (zemi svého původu) a pod svá křídla je exklusivně přijaly i na palubě aerolinek Thomas Cook nebo Austrian Airways. Nyní se tento produkt představuje i u nás.

Vybarvovací balón se dodává spolu se 4mi barevnými fixami, kterými lze balón vybarvit dle vlastní fantazie. Po vyprání potahu barvy zase zmizí.

Proč je právě BubaBloon ta správná hračka pro vaše dítě?

Balón jako ideální hračka - Balón je svou jednoduchostí a všestranným využitím pro hru prakticky ideální hračkou. Kopání do balónu, kutálení, házení a veselé poskakování je prostě to co dětem od nepaměti přináší radost a zábavu.
Kvalita a certifikace - BubaBloon je certifikovaný a bezpečný produkt již pro ty nejmenší děti, což vyžaduje použití zdravotně nezávadných materiálů bez plastových nebo kovových částí, které by mohlo dítě spolknout nebo mu ublížit.
Jednoduchost a praktičnost - BubaBloon je originální textilní potah latexového nafukovacího balónku a jeho nafouknutí/vyfouknutí je otázkou několika desítek vteřin. To z něj dělá ideální hračku i pro cestování a díky své lehkosti a univerzálnosti ho lze použít prakticky kdekoliv.
Všestrané využití - prakticky všude uvnitř i venku... doma, v hotelovém pokoji, u bazénu, na pláži, ideální pro dětská centra, školky, dětské koutky, na dětské oslavy a mnoho dalších mořností vás jistě napadne.
Vlastnosti - BubaBloon je lehký a přitom pevný, tak akorát velký (cca 30cm), dobře se drží, využitelný pro malé i větší děti, vyroben z nezávadných materiálů
Údržba - výhodou BubaBloon je kvalitní zpracování a možnost opakovaného využití. Za tím účelem je potah možné opakovaně prát a nafukovací latexový balónek lze v případě potřeby nahradit podobným (nutno dodržet jen velikost a kulový tvar).

Jak na to?
1. Zasuň balónek       2. Nafoukni a zatoč          3. Schovej dovnitř

    

Na výběr je mnoho barev a obrázkových motivů a často se tak balónky kombinují, aby bylo ještě více zábavy.

Balón po nafouknutí nemusí mít perfektně kulatý tvar. Je to dáno ručně šitým potahem, kde jsou drobné odchylky od dokonalé koule pochopitelné.

Balení obsahuje:
3x BuboBloon pevné latexové balónky (1 + 2 náhradní)
1x BubaBloon speciální textilní potah ze 100% bavlny
4x vypratelné fixy (4 barvy)

Vhodné pro děti od 4 měsíců výše

Vhodné pro:
pro nejmenší
Věk dítěte:
0-6 měsíců
Značka:
BubaBloon
EAN:
5060456040338