-24%
Poslední kusy
Boffin II 185 SOUND - elektronická stavebnice

Boffin II 185 SOUND - elektronická stavebnice

6-8 let, Značka:
1.299 
Doporučená cena: 1.699 
Stručný popis:
Boffin II jsou tématické stavebnice v provedení AUTO, LIGHT (světlo), MOTION (pohyb) a SOUND (zvuk). Lze je provozovat samostatně nebo jako rozšíření stavebnic Boffin I (100, 300, 500, 750) o další stovky projektů. Boffin II nabízí možnost připojení MP3 přehravače, vytvoření 3D obrázků,...
Cena v IQ bodech: 1299
GB4011

Už jen 2ks skladem

+

Boffin II jsou tématické stavebnice v provedení AUTO, LIGHT (světlo), MOTION (pohyb) a SOUND (zvuk). Lze je provozovat samostatně nebo jako rozšíření stavebnic Boffin I (100, 300, 500, 750) o další stovky projektů. Boffin II nabízí možnost připojení MP3 přehravače, vytvoření 3D obrázků, spojení letadla a mini auta se stavebnicemi. Součástky mezi Boffin I a Boffin II jsou kompatiblní a mohou se navzájem používat.

Základní vlastnosti stavebnice Boffin II
- Stovky různých projektů
- Možnost vymyslet a sestavit si vlastní projekty
- Součástky se mohou navzájem kombinovat
- Podrobný manuál s umístěním součástek a popisem funkce projektu
- Barevné rozlišení součástek pro lepší orientaci
- Jednoduché sestavování a rozebírání projektů
- Vhodné pro začínající elektro-amatéry nebo jako učební pomůcka

Specifikace stavebnice Boffin II 165 Sound

Víte co je ZVUK, jak se přenáší, co je aerodynamický třesk a ultrazvukové vlny? Chcete si vyzkoušet, jak se mění hlas? Vše se dozvíte s elektronickou stavebnicí Boffin II SOUND. která obsahuje více jak 40 součástek, z nichž lze postavit např. tyto projekty: vodní alarm, elektronická klávesnice, měnič hlasu, detektor vody, alarm, hudební přehrávač.
Pomůže odpovědět na otázky: Jak vznikají 3D obrázky? Jak si vytvořit telefon z kelímku a provázku? Jaké je světelné spektrum? a další. Celkem 188 projektů + 1 bonusový (pro majitele stavebnice Boffin II LIGHT), které jsou podrobně popsány v přiloženém manuálu.
Základem všech projektů je deska, na kterou se jednotlivé součástky jednoduše nacvakávají. V manuálu je popsáno, co by projekt měl dělat a co od něj očekávat. Po sestavení si můžete zkontrolovat, jestli všechno funguje.

Obsah balení:
1x deska
45x součástek (zesilovač, klávesnice, reproduktor, mikrofon, fotoodpor)
1x podrobný návod s obrázky všech součástek a projektů
Vyžaduje 4x AA baterie (nejsou součástí balení)

Vhodné pro děti od 8 let

Vhodné pro:
pro kluky
Věk dítěte:
6-8 let
Značka:
Boffin
EAN:
8595142713830