-13%
Novinka
Poslední kusy
Albi Crafts - Šicí stroj

Albi Crafts - Šicí stroj

6-8 let, Značka:
1.129 
Doporučená cena: 1.299 
Stručný popis:
Přenosný šicí stroj z kolekce Albi Crafts je určen pro malé návrhářky od 6 let. Malé švadlenky si tak mohou ušít oblečky pro své panenky. S šicím strojem zvládnete šít pevný steh díky spodní niti. Vyzkoušet si budete moci až 7 různých stehů. Jistě oceníte i možnost volby 2 rychlostí šití,...
Cena v IQ bodech: 1129
Q9L
Skladem
+

Přenosný šicí stroj z kolekce Albi Crafts je určen pro malé návrhářky od 6 let. Malé švadlenky si tak mohou ušít oblečky pro své panenky. S šicím strojem zvládnete šít pevný steh díky spodní niti. Vyzkoušet si budete moci až 7 různých stehů. Jistě oceníte i možnost volby 2 rychlostí šití, začátečníci a děti se tak nemusí obávat. V návodu najdete nápady i na pár střihů. Součástí jsou i trendy látky. 

Stroj je opatřen chráničem prstů, takže se o bezpečnost svých dětí bát nemusíte. V neposlední řadě si šicí stroj můžete ozdobit podle svých představ.

Sada Šicí stroj obsahuje: šicí stroj se 7 druhy stehů, nitě, krejčovský metr, navlékač nití, plastový box, figurínu, sadu látek, gumičku, 4 sady samolepek a návod.

Šicí stroj je na 4 AAA baterie, které nejsou součástí balení.

Vhodné pro děti od 6 let

Vhodné pro:
pro holky
Věk dítěte:
6-8 let
Značka:
Albi
EAN:
8590228047595