-14%
Novinka
Poslední kusy
4M ECO Recyklované papírové korálky

4M ECO Recyklované papírové korálky

6-8 let, Značka: 4M Kidz Labs
299 
Doporučená cena: 349 
Stručný popis:
S touto sadou zjistíte hodnotu recyklace při vytváření papírových korálků, které můžete použít ve svých řemeslných projektech. Sada  vám umožní bavit se výrobou papírových korálků pomocí speciálně navrženého nástroje.  Jednoduše vložte do nástroje proužky recyklovaného papíru...
Cena v IQ bodech: 299
3411
Skladem
+

S touto sadou zjistíte hodnotu recyklace při vytváření papírových korálků, které můžete použít ve svých řemeslných projektech. Sada vám umožní bavit se výrobou papírových korálků pomocí speciálně navrženého nástroje. Jednoduše vložte do nástroje proužky recyklovaného papíru z novin nebo časopisů a otočte rukojetí. Použitá PET láhev s odpovídajícím závitem poslouží jako základna pro nástroj a zároveň jako skladiště papírových korálků.

Obsahuje: nástroj na navíjení papírových korálků, vzorované papírové proužky, pružný provázek, lepidlo, plast s pěnovým koncem a podrobné pokyny.

Neobsahuje PET láhev.

Společnost 4M vyrábí inovativní, vzdělávací a kreativní hračky a vědecké soupravy pro děti, které rozvíjejí pozitivní zvědavost a učí se průzkumem.

Vhodné pro děti od 5 let

4M-4588

 

Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
6-8 let
Značka:
4M Kidz Labs
EAN:
8590439045885